O mně

O mě

Můj příběh

Život se mi změnil ve vteřině po autonehodě. Nevzdala jsem se a našla jsem si nový smysl života a vášeň – keramiku. Kreativita mi nechyběla nikdy a manuální práce se stala mým lékem a terapií. Jakmile jsem se zotavila, nic nebránilo tomu, abych svůj talent rozvíjela dál.

Moje keramika zahrnuje širokou škálu dekorací do interiéru i exteriéru. Vyrábím mrazuvzdorné anděly, zvoničky, pítka pro ptáčky, mísy, misky, slony, rybičky a různé keramické závěsy. Abych se nenudila, začala jsem také tvořit šperky, jako jsou náramky, náušnice a prstýnky. 

Měla jsem jeden velký sen, a to mít svůj ateliér a obchůdek. Jsem moc ráda, že to vyšlo. 

katerina vlckova keramika
O mně 2
Modeluji ručně

Jsem samouk

Jsem laik a samouk, nikdy jsem nenavštěvovala žádné kurzy. Moje výrobky se odlišují od ostatních, které potkávám na akcích.  Vytvořila jsem si vlastní postupy, které někdy šokují zkušené keramiky, ale pro mě fungují a dělají moji keramiku jedinečnou. 

Používám dvě oblíbené techniky. První je práce s pláty, kdy z vyválené hlíny tvořím tvar pomocí kopyta a dohlazuji detaily. Druhá technika spočívá ve vymačkávání tvarů z hroudy hlíny. 

Jako paraplegička nemohu točit na kruhu, takže se soustředím na modelování rukama, což dává mým výrobkům jedinečný charakter.

Proč si vybrat mou keramiku

Má keramika má jedinečný charakter

Díky mé technice bez použití hrnčířského kruhu jsou mé výrobky odlišné a nezaměnitelné. Navíc je moje keramika mrazuvzdorná, takže je ideální do interiéru i exteriéru. 

Ručně modelovaná keramika

Každý kousek je ručně modelovaný s láskou a pečlivostí, což zaručuje jeho jedinečnost a kvalitu.

Dekorace do interiéru i exteriéru

Vyrábím širokou škálu dekorací, a to i na zakázku. Moje keramika je mrazuvzdorná, takže je ideální pro celoroční použití venku i uvnitř.

Originální design

Vytvářím keramiku podle svých vlastních postupů. Mé výrobky jsou díky tomu originální a nezaměnitelné.

atelier a obchod keramika katka bolatice
O mně 5